KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13835338
*
nr 1383 5338
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Liggande modell. Signerad, daterad -06. Motivet: 35x35, yttermått inklusive ram: 57x57 cm
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 mars 2021
kl 18:35:35
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/3 09:36:11
1
100 kr
7/3 21:36:59
2
150 kr
8/3 17:39:54
3
200 kr
8/3 18:22:46
4
250 kr
8/3 18:29:57
5
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik liggande modell vattenfärg
-
6334 Blandteknik
Acke Ã…slund (1881-1958), Sverige. Signerad, datera..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:17
-
6505 Blandteknik
Kine Eriksson, "Kackel i hönsgården". Signerad, bl..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 19:16
-
6564 Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1896, sl..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 19:39
-
6571 Blandteknik
Ottilia Adelborg (1855-1936), Sverige. Signerad, d..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:21
-
6565 Blandteknik
Signerad Roupé, daterad Fogdö 1934. Blandteknik, b..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:33
-
6402 Blandteknik
Silvére Croix. Signerad, daterad - 61, porträtt, m..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 19:07
*
Blandteknik
nr 1383 5338
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Liggande modell. Signerad, daterad -06. Motivet: 35x35, yttermått inklusive ram: 57x57 cm
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 8 mars 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 7/3 09:36:11 | 1 | 100 kr |
| 7/3 21:36:59 | 2 | 150 kr |
| 8/3 17:39:54 | 3 | 200 kr |
| 8/3 18:22:46 | 4 | 250 kr |
| 8/3 18:29:57 | 5 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik liggande modell vattenfärg
-
6334 Blandteknik
Acke Ã…slund (1881-1958), Sverige. Signerad, datera..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:17 -
6505 Blandteknik
Kine Eriksson, "Kackel i hönsgården". Signerad, bl..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 19:16 -
6564 Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1896, sl..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 19:39
-
6571 Blandteknik
Ottilia Adelborg (1855-1936), Sverige. Signerad, d..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:21 -
6565 Blandteknik
Signerad Roupé, daterad Fogdö 1934. Blandteknik, b..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:33 -
6402 Blandteknik
Silvére Croix. Signerad, daterad - 61, porträtt, m..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 19:07



