KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15417435
nr 1541 7435
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Jaktstilleben, Signerade E Pauli, 1800-tals ram. Blandteknik, bildmått: 56x33 cm, yttermått inklusive ram: 90x69 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 maj 2023
kl 19:25:34
300 kr