KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13767078
nr 1376 7078
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Motivet: 55x74cm, yttermått inklusive ram: 74x94 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 februari 2021
kl 18:37:32
100 kr
150 kr
200 kr