KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15664070
nr 1566 4070
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, blandteknik, duk, 100x70cm, yttermått inklusive ram. 104x74cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 25 september 2023
kl 18:11:04
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)