KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13878162
nr 1387 8162
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Änglar, med text, Jugendram. Ej signerad. Motivet: 17x41, yttermått inklusive ram: 29x57 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 29 mars 2021
kl 18:22:03
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.800 kr
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)