KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15696308
nr 1569 6308
Nils Selander
(1877-1949), Sverige
Blandteknik, 3 st, Karikatyrer, Signerade, Bladens mått: 19x13,19x13,5,21x14,5 cm, oramade
Nils Selander, svensk bildkonstnär född 1877, död 1949.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 oktober 2023
kl 20:23:19
7/10 13:50:28