KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14976293
nr 1497 6293
Nils Selander
(1877-1949), Sverige
Nils Selander (1877-1949), Porträtt 1920-tal. Signerad. Blandteknik, bildmått: 20x24 cm, yttermått inklusive ram: 31x22 cm
Nils Selander, svensk bildkonstnär född 1877, död 1949.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 18:51:11
24/10 18:01:15