KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14413321
nr 1441 3321
Nils Rundgren Björnjägaren
(1890-1971), Sverige
Ej signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 36x38 cm
Nils Rundgren, Björnjägaren, född 1890, död 1971, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 januari 2022
kl 20:16:48
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Nils Rundgren Björnjägaren
Läs mer om Nils Rundgren Björnjägaren