KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14534484
nr 1453 4484
Nils Malmström
(1936-2006), Sverige
Hästar. Signerad, blandteknik, 27x37 cm, yttermått inklusive ram: 43x51 cm
Nils Malmström, svensk målare och tecknare född 1936, död 2006 .
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 mars 2022
kl 20:18:55
5/3 13:12:56
Nils Malmström
Läs mer om Nils Malmström