KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12859038

nr 1285 9038

Blandteknik

Nikolai Kornilievich Bodarewsky, Sittande dam. Signerad. Motivet: 29x20 cm

Utrop:

8.000 kr

Såld:

6.000 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 19:48:02

28/10 17:33:20 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 28 okt

Klassiska

Läs mer om Klassiska