Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 6638619



*

nr 663 8619


MIXED MEDIA (F)

Monogramssignerad EC, Figur, 30x22,


Monogramssignerad EC, Figur, 30x22


Droit De Suite

Yes

Estimate:

100

Sold:

SEK 800

Auction date:

Monday October 25 2010
at 18:22:31


  • Bid history
Time Bidder Bid
23/10 00:25:42 1      350 kr
23/10 22:09:17 2      250 kr
24/10 13:24:16 3      650 kr
24/10 13:26:21 1      500 kr
24/10 13:26:44 1      600 kr
24/10 13:33:33 1      750 kr
25/10 07:35:37 3      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik figur monogramssignerad ec vattenfärg




Ladda ner broschyr