KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5155288

nr 515 5288

Blandteknik

monogramsignerad IT Ingegerd Torhamn 30x15

Utrop:

100 kr

Såld:

3.200 kr

tisdag 25 mars 2008
kl 17:08:23