KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 3627359
nr 362 7359
Blandteknik
monogramsign. orientaliskt motiv,34x26
Utrop:
300 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 23 maj 2005
1.300 kr
700 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr