KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10746046
nr 1074 6046
Mirko Vucinic
(f. 1957), Serbien
Blandteknik, Mirko Vucinic (f. 1957), Signerad, 2000, "apostle", bladets mått: 48x35
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 december 2016
kl 19:49:40
12/12 01:15:15
Mirko Vucinic
Läs mer om Mirko Vucinic