KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12543161

nr 1254 3161

Martin Säflund

(1894-1976), Sverige

Blandteknik, Uppsalaslätten, signerad, 26x34

Martin Säflund, född i Uppsala 1894, död 1976, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 13 maj 2019
kl 19:48:21

Martin Säflund

Läs mer om Martin Säflund