KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14351009

nr 1435 1009

Mårten Andersson

(1934-2017), Sverige

Blandteknik, Signerad, daterad 1958, Önskebrunn, 34x26, yttermått inklusive ram: 50x41 cm

måndag 29 november 2021
kl 18:25:09

  • Klassiska
  • 29 nov

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Mårten Andersson

Läs mer om Mårten Andersson