KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14401010

nr 1440 1010

Mårten Andersson

(1934-2017), Sverige

Signerad, blandteknik, daterad 1958, Önskebrunn, 34x26, yttermått inklusive ram: 50x41 cm

Utrop:

7.500 kr

Såld:

6.000 kr

måndag 20 december 2021
kl 20:31:04

15/12 15:40:20 1      Vinnande bud
15/12 15:41:23 1      justering av budtak

Mårten Andersson

Läs mer om Mårten Andersson