KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16108348

nr 1610 8348

Markus Kasemaa

(f. 1972), Estland

"Komposition med sittande man". Signerad, daterad 1994. Blandteknik. Diameter: 30 cm, yttermått inklusive ram: 45x44 cm

Markus Kasemaa, bildkonstnär född 1972.

måndag 1 april 2024
kl 18:49:02

Markus Kasemaa

Läs mer om Markus Kasemaa