KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15636083

nr 1563 6083

Marianne Lundblad

(f. 1930), Sverige

Signerad, Bemålat sjökort. Blandteknik, bildmått: 30x22 cm, yttermått inklusive ram: 47x36 cm

Marianne Lundblad, svensk bildkonstnär och skulptör född i Västerås 1930.

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 11 september 2023
kl 20:04:00

  • 11 sep

Specialauktion Marianne Lundblad

Läs mer om Specialauktion Marianne Lundblad

Marianne Lundblad

Läs mer om Marianne Lundblad