KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14772063

nr 1477 2063

Blandteknik

Margot Johansson, "Fossilt", monogramsignerad. Blandteknik. Yttermått inklusive ram: 38x33cm

Utrop:

500 kr

måndag 4 juli 2022
kl 19:23:33