KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13535113

nr 1353 5113

Margit Hågebrand

(f. 1951), Sverige

Blandteknik, Figurer. Signerad. Bladets mått: 54x80 cm

Margit Hågebrand, svensk bildkonstnär född 1951 i Korpilombolo.

Utrop:

600 kr

måndag 12 oktober 2020
kl 18:42:19

Margit Hågebrand

Läs mer om Margit Hågebrand