KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16292040

nr 1629 2040

Margareta Sjödin

(f. 1942), Sverige

2 st, "Natur i guld, Jord & Himmel". Signerade. Blandteknik på duk, 60x30 cm, oramad

Margareta Sjödin, svensk skådespelare och målare född 1942.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 17 juni 2024
kl 19:17:31

  • Tema
  • 17 jun

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Margareta Sjödin

Läs mer om Margareta Sjödin