KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13656616

nr 1365 6616

Marc Rayner

(f. 1959), Australien

Blandteknik, Signerad, daterad -06, mixed media pannå, 30x30 cm

Marc Rayner, Australiensisk bildkonstnär bosatt i Sverige, född 1959.

Utrop:

500 kr

måndag 7 december 2020
kl 20:22:27

Marc Rayner

Läs mer om Marc Rayner