KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14082140

nr 1408 2140

Maj Fagerberg

(f. 1947), Sverige

Blandteknik, Maj Fagerberg (f. 1947), Sverige. Barn. Signerad. Motivet: 16x8,5, yttermått inklusive ram: 35x28 cm

Maj Fagerberg, svensk illustratör och författare född 1947 i Krylbo, Dalarna.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 19 juli 2021
kl 19:18:56

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Maj Fagerberg

Läs mer om Maj Fagerberg
All världens barn (Lisa Larson)