KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12983047

nr 1298 3047

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Blandteknik, Signerad. Motivet: 20x17 cm

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 16 december 2019
kl 20:12:14

16/12 19:05:15 1      Vinnande bud

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk