KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17188309

nr 1718 8309

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Signerad, blandteknik. Bildmått: 15x20 cm, yttermått inklusive ram: 31x29 cm:

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 25 augusti 2025
kl 19:41:21

25/8 19:02:58 1      1.000 kr
25/8 19:36:21 2      Vinnande bud

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk