KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14772076

nr 1477 2076

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Signerad. Blandteknik, 16x30 cm, yttermått inklusive ram: 27x40 cm

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

700 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 4 juli 2022
kl 18:45:24

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk