KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13534304
nr 1353 4304
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Blandteknik, "Hydra Port". Signerad, daterad 1974. Motivet: 44x31 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 20:42:29
12/10 17:31:26