KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15103088

nr 1510 3088

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Djurgården. Signerad. Blandteknik, bildmått: 24x18 cm, yttermått inklusive ram: 39x32 cm

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

5.200 kr

måndag 12 december 2022
kl 18:56:42

  • Tema
  • 12 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk