KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17569080

nr 1756 9080

Lennart Nyström

(f. 1944), Sverige

Blandteknik, Signerad, daterad 75, bladets mått: 51x72 cm, yttermått inklusive ram: 61x81 cm

Lennart Nyström, svensk målare född 1944.

Utrop:

800 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 00:53:23)
Uppdatera
Visning

Auktionen
avslutas:

måndag 2 februari kl 19:22:43

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.250 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 1.250 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Lennart Nyström

Läs mer om Lennart Nyström