KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13139197
nr 1313 9197
Lars Norrman
(1915-1979), Sverige
Blandteknik, 4 st, Signerad. Motivet: 10x18 - 11x16cm
Lars Norrman, född 1915 i Helsingborg, död 1979, svensk målare och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 mars 2020
kl 19:19:34
300 kr
350 kr
450 kr
600 kr
Lars Norrman
Läs mer om Lars Norrman