KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17423261
nr 1742 3261
Blandteknik
Kurt Vastad. Signerad, daterad 1977, i trädgården. Blandteknik, bildmått: 40x60 cm, yttermått inklusive ram: 55x73 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 november 2025
kl 18:40:30
24/11 18:17:48