KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7324402
nr 732 4402
Blandteknik
Kurbitsmålning, 1800-tal, motivets mått: 46 x 35
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 december 2011
kl 18:20:26
19/12 16:54:39
1.000 kr
19/12 18:09:35