KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16306408

nr 1630 6408

Blandteknik

Knut Sundgren. Signerad, blandteknik, daterad 75, stilleben, 60x50 cm, yttermått inklusive ram: 77x66 cm

Utrop:

500 kr

måndag 1 juli 2024
kl 19:41:02