KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13803062

nr 1380 3062

Blandteknik

Kina, Landskap, Signerad. Motivet: 60x20, yttermått inklusive ram: 77x28 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 22 februari 2021
kl 20:33:46