KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13803062
nr 1380 3062
Blandteknik
Kina, Landskap, Signerad. Motivet: 60x20, yttermått inklusive ram: 77x28 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 22 februari 2021
kl 20:33:46
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)