bakg

  KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14099040



*

nr 1409 9040


Blandteknik

Kina, fågel, yttermått inklusive ram: 34x45 cm


Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

Sista tid för bud online:

måndag 2 augusti 2021
kl 19:07:07


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
1/8 20:33:18 1      100 kr
2/8 15:48:41 2      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien blandteknik djurmotiv fågel fågelmotiv fåglar kina kinesisk kinesiskt vattenfärg
  • 8001 Blandteknik
    Dominyka Usvaiskaya (f. 1991), Sverige. "Mango pun..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    idag
    20 sept kl 20:15
  • 3493 Blandteknik
    Adrian van Arkel (1924-2006), Sverige. Signerad. B..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    20 sept kl 18:55
  • 8207 Blandteknik
    Alain Berck-Vitz (f. 1953), Signerad, blandteknik,..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    20 sept kl 20:42
  • 3015 Blandteknik
    Dominyka Usvaiskaya (f. 1991), Sverige. "Copper ox..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    idag
    20 sept kl 20:52
  • 3007 Blandteknik
    Dominyka Usvaiskaya (f. 1991), Sverige. "Taste lik..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    idag
    20 sept kl 19:20
  • 3455 Blandteknik
    Helmer Avasalu (1908-2000), Sverige. "Motiv från Å..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    idag
    20 sept kl 19:52




Ladda ner broschyr