KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15664449

nr 1566 4449

Blandteknik

Kina, 52x23 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 72x40 cm. Signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 september 2023
kl 20:32:00