KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14688098
nr 1468 8098
Kid Kumlin
(1934-2020), Sverige
Blandteknik, 3 st, Kid Kumlin (f. 1934), Sverige. Yttermått inklusive ram: 25x28, yttermått inklusive ram: 36x42 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 18:41:14
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
Kid Kumlin
Läs mer om Kid Kumlin