KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14076061

nr 1407 6061

Karl-Ludwig Sauer

(f. 1949), Tyskland

Blandteknik, 3 st, Karl-Ludwig Sauer (f. 1949), Tyskland. Tyskland. Triptyk en signerad, "Deckfarbe mit ölkreide", 1981, yttermått inklusive ram: 65x50

Karl-Ludwig Sauer, tysk målare född 1949.

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 5 juli 2021
kl 20:08:42

2/7 15:08:49 1      300 kr
5/7 16:31:37 2      Vinnande bud

Karl-Ludwig Sauer

Läs mer om Karl-Ludwig Sauer