KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14744102
nr 1474 4102
Kåre Henriksson
(1957-2021), Sverige
Figurer. Signerad. Blandteknik, bildmått: 19x19 cm, yttermått inklusive ram: 36x32 cm
Kåre Henriksson, svensk bildkonstnär född 1957, död 2021 .
Utrop:
400 kr
måndag 13 juni 2022
kl 20:41:02
Kåre Henriksson
Läs mer om Kåre Henriksson