KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11698359
nr 1169 8359
Julius von Klever
(1850-1924), Ryssland
Blandteknik, Landskap med hus, signerad, 46x68 cm
Julius von Klever, rysk bildkonstnär född 1850, Tartu, Estland, död 1924, Sankt Petersburg, Ryssland.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 19 mars 2018
kl 18:12:36
700 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
Julius von Klever
Läs mer om Julius von Klever