KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14197200

nr 1419 7200

John Jon-And

(1889-1941), Sverige

"Restaurant". Signerad. Blandteknik på pannå, 28x48 cm, yttermått inklusive ram: 47x66 cm

John Jon-And, svensk målare och grafiker född i Göteborg 1889, död 1941.

Utrop:

3.000 kr - 4.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 03:07:47)
Uppdatera
Visning

fredag 17/9, lördag 18/9, söndag 19/9 och måndag 20/9

Auktionen
avslutas:

måndag 20 september kl 19:19:56

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

John Jon-And

Läs mer om John Jon-And