KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14029272
nr 1402 9272
John Ivar Berg
(1916-2003), Sverige
Blandteknik, "Blomning utanför ateljerfönster", komposition med blomster. Signerad. Duk, 43,5x37 cm, yttermått inklusive ram: 45x39 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 juni 2021
kl 20:05:25
7/6 19:57:53
John Ivar Berg
Läs mer om John Ivar Berg