KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8605464
nr 860 5464
Blandteknik
3 st, John A W Hamilton, signerad. 1963, motivet: 37x44, 21x28, 19x23
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 november 2013
kl 19:26:16
15/11 13:22:35