KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13977027

nr 1397 7027

Jerzy Luczak-Szewczyk

(1923-1975), Sverige

Blandteknik, Jerzy Luczak-Szewczyk (1923-1975), Sverige. Gård. Signerad. Motivet: 39x23, yttermått inklusive ram: 59x42 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 17 maj 2021
kl 18:21:31

Jerzy Luczak-Szewczyk

Läs mer om Jerzy Luczak-Szewczyk