KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12815362
nr 1281 5362
Blandteknik
Jean Speth, tillskriven. Gasexplosion i Hamburg. Omkring 1900. Mixed media på papper, 116x146cm. Ej signerad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
5.200 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 19:40:23
1.200 kr
1.400 kr
2.000 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.800 kr
3.200 kr
3.400 kr
3.800 kr
4.000 kr
4.400 kr
4.600 kr
5.000 kr