KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13956305
nr 1395 6305
Blandteknik
Japan. Fågel, Signerad. Ca 60x32cm, yttermått inklusive ram: 65x37cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 maj 2021
kl 20:12:28
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)