KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13568440
nr 1356 8440
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Blandteknik, Signerad, figurer, 19x12 cm
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 19:11:23
26/10 11:19:25
Jan Naliwajko
Läs mer om Jan Naliwajko