KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6252408
nr 625 2408
Blandteknik
2 st, J Ahlberg, Grisslehamn, 30-tal, 26 x 37
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 februari 2010
kl 18:32:21
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr
300 kr