KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13614275
nr 1361 4275
Ivan Bergdahl
(f. 1929), Sverige
Blandteknik, Lundagatan, Södermalm, Signerad. Motivet: 32x49 cm
Ivan Bergdahl, svensk målare född 1929.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 november 2020
kl 20:55:17
23/11 10:45:48